Otwieranie swojego biznesu pralniczego, to nie jest proste zadanie we współczesnych realiach gospodarczych. Czasy kiedy otwarcie pralni, było z góry skazane na sukces, bo rynek w tym względzie był praktycznie pusty, dawno już minęły. Dziś konkurencja jest duża, wszystkie dobre lokalizacje zajęte, klient bardzo wymagający, a sytuacja na szeroko rozumianym wolnym rynku niestabilna, więc do pomysłu na nowy biznes pralniczy, trzeba podchodzić z głową.
Przede wszystkim potrzebna jest wiedza- wiedza o specyfice działalności pralniczej, kosztach jawnych i ukrytych jej prowadzenia, pułapkach, przepisach prawnych, które stawiają wymagania i w procesie otwierania pralni i jej prowadzenia, informacje o konkurencji, o zagrożeniach, nowościach, potencjalnych zmianach rynku, jednym słowem, tak zwany normalny przedsiębiorca nie jest w stanie wszystkiego wiedzieć i ogarnąć. Do tego potrzebni są specjaliści z zewnątrz i na takich można liczyć, jeśli podejmiemy współpracę z jakimś prestiżowym producentem maszyn pralniczych, takim jak na przykład SOVRANA.

SOVRANA to nie tylko producent nowoczesnych maszyn pralniczych i akcesoriów, to przede wszystkim wieloletni partner kluczowych firm z branży pralniczej z całego niemal świata. Między innymi SOVRANA współpracuje z firmą TREVIL , jedną z najważniejszych firm pralniczych  na świecie, firmą której prestiż i doświadczenie jest nie do przecenienia w branży.
Współpraca z SOVRANĄ daje w pierwszym rzędzie możliwość zakupu nowoczesnych maszyn pralniczych na preferencyjnych warunkach. Ich profesjonalny dobór, pod specyfikę klienta ( na przykład położenie nacisku na maszyny pralnicze nowej generacji dające możliwość czyszczenia na sucho osobom chorującym na alergię, czy maszyny pralnicze oferujące jakieś dodatkowe funkcje czy zwiększoną wydajność )  uchroni przyszłego przedsiębiorcę przed kosztownymi pomyłkami i przeinwestowaniem, a jednocześnie sprawi, że pralnia będzie oferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Do tego firma oferuje zakup używanych maszyn pralniczych swojej produkcji, nie tylko po preferencyjnych cenach ale  też z gwarancją na kluczowe części  maszyn, co w efekcie znacznie  minimalizuje ryzyko wysokich kosztów związanych z ewentualną większą awarią urządzenia.   Decydując się na zakup nowych urządzeń, można zagwarantować sobie w umowie  możliwość ich odkupu i  zakupu nowszych modeli - wszystko oczywiście z bezpłatnym serwisowaniem. Jeśli do tego dodamy specjalistyczne porady, międzynarodowe kontakty i bieżącą konserwację, staje się jasne, że inwestowanie w biznes pralniczy we współpracy z taką firmą jak SORVANA  poważnie zmniejsza ryzyko inwestycji.